Publiczne Przedszkole w Krajence

O nas

W NASZYEJ PIĘKNEJ KRAJENCE, JEST JEDNO PRZEDSZKOLE – TO PRZEDSZKOLE, GDZIE RADOŚĆ  I UŚMIECH DZIECKA MIESZKA Z NAMI….

Wśród wielu przedszkoli jest jedno wyjątkowe miejsce, łączące w sobie tradycję z nowoczesnością. To właśnie Publiczne Przedszkole w Krajence, w którym Państwa dzieci mogą spędzać czas w sposób bezpieczny i twórczy.

Siedziba naszego przedszkola mieści się w piętrowym  budynku, otoczonym pięknym ogrodem. Obok budynku przedszkola znajduje się bezpieczny i dobrze wyposażony w urządzenia rekreacyjno - sportowe plac zabaw. W przedszkolu znajduje się sześć sal dydaktycznych. Przestronne, funkcjonalne i bezpiecznie urządzone sale zajęć posiadają nowoczesne umeblowanie, są wyposażone w różnorodne materiały dydaktyczne i w dobrane zabawki, które wszechstronnie stosownie są do potrzeb rozwojowych wychowanków. Przedszkole uczestniczy w przedsięwzięciach kulturalnych i oświatowych odbywających się na miejscu oraz na terenie naszego miasta, Szeroko współpracujemy ze środowiskiem lokalnym . W naszych murach codziennie  rozlega się radosny śmiech dzieci. Dzieje się tak za sprawą wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, która w bardzo profesjonalny sposób dba o wychowanie i edukację naszych przedszkolaków. Miła, domowa atmosfera sprzyja rozwojowi dzieci.  Dlatego też w naszym przedszkolu nikt nigdy się nie nudzi, a uśmiech      i zadowolenie dzieci są dla nas najpiękniejszą nagrodą za naszą pracę.

Znalezione obrazy dla zapytania zapraszamy do przedszkola

Publiczne Przedszkole w Krajence

ul. Bydgoska 3 a

77 - 430 Krajenka

Przedszkole pracuje od 6:30 do 16:30. Dzieci mogą być odbierane przez osoby pełnoletnie, upoważnione na piśmie przez rodziców bądź opiekunów, zapewniające dziecku pełne bezpieczeństwo.

W przedszkolu istnieje możliwość korzystania z 1, 2 lub 3 posiłków. Koszty wyżywienia dziecka w pełni pokrywane są przez rodziców bądź opiekunów. Opłaty za wyżywienie przyjmowane są u intendentki lub przelewem (szczegóły w zakładce opłaty)

RAMOWY ROZKŁAD DNIA

06:30-07:30

Schodzenie się dzieci w oddziale dyżurującym